​​​​ایده نوین تجارت لاتیدان

خدمات ما

​​​کانون تبلیغات لاتیدان

​​کانون تبلیغات لاتیدان از سال 1397 در زمینه مجری تبلیغات محیطی شهر بندرعباس شروع به فعالیت نمود. در طول این سال ها لاتیدان توانست با ارائه خدمات و مشاوره تبلیغات مناسب و جلب اعتماد، دامنه ی مشتریان وفادار خود را افزایش و حفظ نماید، چرا که معتقدیم مشتریان وفادار ما بزرگترین سرمایه های ما به شمار میروند.
هم اکنون با بیش از 850 متر مربع فضای تبلیغات محیطی در اختیار، تلویزیون های تبلیغاتی در اماکن تجاری، واحد طراحی و ایده پردازی، توانسته ایم ارائه ی خدمات نوین و خلاقانه را برای  مشتریان خود به ارمغان  آوریم.
لاتیدان پل ارتباط با مخاطب

خدمات لاتیدان

​​- تبلیغات محیطی 

- طراحی هویت بصری برند (ست اداری)

-تصویرسازی

-انیمیشن/ لوگو موشن/ ساخت تیزر

​​​​​​​- طراحی پترن

پروژه ها

برگزاری رویداد و نمایشگاه ها

​ما در شرکت ایده نوین تجارت لاتیدان با هدف برگزاری نمایشگاه و همایش های تخصصی با انجام کلیه امور اعم از (مشاوره، ایده پردازی، بازاریابی، طراحی و ساخت غرفه و همچنین تبلیغات)  با اجرای دقیق همراه متخصصان حرفه ای در این زمینه  در کنار شما هستیم.

رویداد و نمایشگاه ها

خدمات ما

​مدیریت و برگزاری نمایشگاه و رویدادها
طراحی ، ساخت و اجرای غرفه های نمایشگاهی

باینو یک فروشگاهی اینترنتی است که با تنوع کالا در دسته‌های مختلف و قیمت مناسب، خرید آنلاین همه‌ چیز را برای همه در سراسر کشور امکان‌پذیر کرده است. 
فروشگاه اینترنتی باینو تلاش خواهد کرد که با کیفیت ترین کالا را با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان برای شما کاربران عزیز ارسال نماید.
از اواخر سال 99 بود که با فراگیری و شیوع ویروس کرونا، ما در شرکت ایده نوین تجارت لاتیدان تصمیم بر آن گرفتیم که با هدف توسعه تجارت الکترونیک و بهبود فضای کسب و کار فروشگاهی را بر بستر اینترنت راه اندازی نماییم.

باینو

سایت باینو

اینوپال

اینوپال با مجوز رسمی شاپرک که تحت نظارت بانک مرکزی است فعالیت می کند، همچنین می کوشد با ارائه راهکارهای جدید پرداخت در حوزه آنلاین ، خدمات با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه دهد.
    ارائه دهنده درگاه پرداخت
    صفحه ی پرداخت شخصی
    لینک پرداخت محصولات
 

سایت اینوپال

پایگاه خبری بازخبر

​​شرکت ایده نوین تجارت لاتیدان در راستای هدف خود با ایجاد بستری مبتنی بر فناوری اطلاعات به منظور اطلاع رسانی در عرصه خبر ، اقدام به راه اندازی پایگاه خبری بازخبر نمود.
بازخبر  کار خود را از سال ۱۳۹۵ شروع نمود و تلاش دارد تا آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.
مشی رسانه‌‌ای این سایت، تحلیلی – خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند.

سایت بازخبر