باینو ، فروشگاهی اینترنتی با مدل بازارگاه یا «MarketPlace» است که با تنوع ده‌ها هزار کالا در دسته‌های متفاوت، خرید آنلاین همه‌ چیز را برای همه در سراسر کشور امکان‌پذیر کرده است.

فروشگاه اینترنتی باینو تلاش خواهد کرد که با کیفیت ترین کالا را با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان برای شما کاربران عزیز ارسال نماید.

از اواخر سال ۹۹ بود که با فراگیری و شیوع ویروس کرونا، ما در شرکت ایده نوین تجارت لاتیدان تصمیم بر آن گرفتیم که با هدف توسعه تجارت الکترونیک و بهبود فضای کسب و کار فروشگاهی را بر بستر اینترنت راه اندازی نماییم.

شما اگر فروشگاه دارید میتونید از طریق لینک فروشنده شوید ثبت نام و با پیوستن به باینو کالاهای خود را در سطح کشوری به فروش رسانید.

باینو از ابتدای فعالیت خود ارسال  رایگان را به عنوان یکی از اصلی‌ترین خدمات به مشتریان در نظر گرفته است. ارسال کلیه سفارشات با مبلغ بالاتر از ۲۰۰ هزار تومان بصورت کاملا رایگان به سراسر کشور انجام می‌پذیرد و هیچ گونه هزینه‌ای بابت ارسال کالا دریافت نخواهد شد. در خریدهای کمتر از ۱۵۰ هزار تومان مبلغ ۱۰ هزارتومان برای بندرعباس و برای شهرستان ۲۴ هزار تومان به عنوان هزینه ارسال برای کالاهای سبک منظور خواهد شد.

کارشناسان باینو سعی کرده‌اند که کاربران نهایت لذت را از خرید خود ببرند. شما به راحتی می‌توانید در محصولات جستجو کنید و گروه‌های مورد نظر خود را انتخاب یا محصولات را بر اساس ویژگی‌های مختلف فیلتر کنید.

baino.ir

فهرست